Google Chrome Extension Firefox Browser Addon

Tamamen Türkçe arayüzlü, web tabanlı MMORPG oyunu Athena Online'a hoşgeldiniz! Akıcı oyun mekanikleri ve kaliteli grafikleriyle dikkat çeken oyun, kurulum gerektiren clientlı oyunların sahip olduğu gelişmiş özellikler barındırmasının yanı sıra free2play modelde hizmet vermesi sebebiyle de yayınlandığı farklı ülkelerde oldukça ilgi görüyor.

Zindan, arena, klan savaşları, boss savaşları, özel ve günlük görevler gibi çok sayıda aktivitenin bulunduğu oyunda, seviyenize göre çeşitli bölgelere giderek verilen görevleri yerine getirebilir ve birbirinden değerli hediyeler kazanabilirsiniz.

Pet, binek, tanrıça, talisman gibi takviye sistemler de sunan Athena Online, gelişmiş skill sistemiyle de diğer oyunlardan ayrılıyor. Oyunda karaktere özel skillerin yanı sıra rakip karakterin yeteneklerine karşı savunma amaçlı skill de geliştirebilir, böylece taktiksel üstünlük sağlayarak rakiplerini yenilgiye uğratabilirsiniz.

Athena'yı korumaya hazır mısın?

Important Posts
Daily Friends Who Sends Gifts For Athena Online Turkey

Game friends who plays daily and send gifts daily are like Gems.

Earn these gems by making lots of Athena Online Turkey game friends

Important note: If you really love playing games. Please support game developers and buy atleast one small game package.

This Website is not affiliated with Athena Online Turkey. trademarks are the property of their respective owners. Game content and materials copyright Athena Online Turkey. all right reserved.