Loading Translate Menu ..
  Google Chrome Extension Firefox Browser Addon

Poniżej znajdują się linki prezentowe Marketland. Kliknij, aby otworzyć, wypróbuj wszystkie łącza, często aktualizuj.


Przepraszamy, nie ma już żadnych postów.


Ważne wskazówki, które pomogą Ci, domagać się i udostępniać Marketland Prezenty

  1. Możesz zgłosić roszczenie Marketland linki do przedmiotów, klikając na nie lub zaznaczając pole wyboru i zbierając przycisk.
  2. Zwykle dostępne są przedmioty z mniejszą liczbą kliknięć lub z najnowszymi przedmiotami.
  3. Możesz także użyć przycisku zbieraj wszystkie, aby automatycznie zebrać wszystkie linki na jednej stronie. Upewnij się, że dostosujesz czas interwału do prędkości twojego systemu.
  4. Wszystkie przedmioty pokazują rzeczywisty czas, kiedy faktycznie zostały wygenerowane, najnowsze przedmioty mają większe szanse na uzyskanie bonusu.
  5. Nie możesz ubiegać się o bonus z tego samego linku więcej niż raz. Niektóre linki mogą nie działać. Nie oznacza to, że wszystkie linki nie działają.
  6. Korzyści z logowania za pomocą Facebooka zapobiegną dwukrotnemu kliknięciu tego samego postu. Zaoszczędzi to czas. Po odebraniu przedmiotów możesz odświeżyć stronę, aby zobaczyć nowe linki.
  7. Aby przefiltrować wszystko Marketland prezenty prezenty przez kliknięcia i nazwy wizyty Marketland Strona Filtr towaru.
  8. Każdy udostępniony przez Ciebie materiał zostanie zgłoszony przez wszystkich, aw zamian otrzymasz ten sam numer tego przedmiotu od każdego użytkownika. Na przykład: (twój 1 wysłany przedmiot) + (ma 5 kliknięć przez innych) = (Dostaniesz 5 takich samych materiałów do swojego Marketland Game ) Pamiętaj, że udostępnianie zwiększy Twoje szanse na uzyskanie tego samego Marketland pozycja.
  9. Uwaga: powyższa teoria działa na kilka przedmiotów lub kilka gier.
  10. Użyj dowolnego dodatku do przeglądarki lub opcji ręcznej, aby przesłać element. Będziesz także zdobywać klucze za każde zgłoszenie. Aby przesłać swoje posty, odwiedź tutaj.


Ta strona nie jest powiązana z Marketland. Znaki towarowe są własnością ich właścicieli. Treść i materiały do gry Prawa autorskie Marketland. Wszystkie prawa zastrzeżone..


?>