Loading Translate Menu ..
  Google Chrome Extension Firefox Browser Addon

Aşağıda Hediye Linkleri Marketland. Aç, Tüm bağlantıları dene, Sık Güncellemeler'i tıklayın.


Üzgünüm daha fazla mesaj yok.


Size Yardım Edin, Hak Talebinde Bulun ve Paylaşın İçin Önemli İpuçları Marketland Hediyeler

  1. İddia edebilir Marketland üzerine tıklayarak veya onay kutusunu kullanarak ve topla düğmesini kullanarak öğe bağlantıları.
  2. Normalde daha az tıklama içeren öğeler veya en son öğeler talep edilebilir.
  3. Tek sayfanın tüm bağlantılarını otomatik olarak toplamak için Tümünü topla düğmesini de kullanabilirsiniz. Zaman aralığını sistem hızınıza göre ayarladığınızdan emin olun..
  4. Tüm öğeler, gerçekten oluşturuldukları andaki süreyi gösterir, en son öğelerin bonus talep etme şansı daha yüksektir.
  5. Aynı linkten bir kereden fazla bonus talep edemezsiniz. Çalışmıyor bazı linkleri bulabilirsiniz. Bu, tüm bağlantıların çalışmadığı anlamına gelmez.
  6. Facebook kullanarak giriş yapmanın faydası, aynı yayına çift tıklamayı engelleyecektir. Zaman kazandıracak. Öğeleri talep ettikten sonra, yeni bağlantılar görmek için sayfayı yenileyebilirsiniz.
  7. Tümünü filtrelemek için Marketland Tıklama ve isim ziyareti ile hediyeler Marketland Öğe Filtresi sayfası.
  8. Sizin tarafınızdan paylaşılan her materyal herkes tarafından talep edilecektir ve karşılığında her bir kullanıcı tarafından size aynı sayıda ürün verilir. Örneğin: (gönderdiğiniz 1 öğeniz) + (başkaları tarafından 5 tıklama aldı) = (cihazınıza aynı 5 materyali alacaksınız) Marketland Game ) Paylaşımınızın aynı şeyleri alma şansınızı artıracağını unutmayın Marketland madde.
  9. Not: Yukarıdaki teori birkaç öğe veya birkaç oyun için işe yarar.
  10. Öğe göndermek için herhangi bir tarayıcı Eklentisini veya manuel seçeneğini kullanın. Ayrıca gönderim başına Anahtar kazanacaksınız.. Yayınlarınızı göndermek için burayı ziyaret edin.


Bu Web Sitesine Bağlı Değil Marketland. Ticari markalar ilgili sahiplerine aittir. Oyun İçeriği ve Materyalleri Telif Hakkı Marketland. Bütün hakları saklıdır..


?>