Google Chrome Extension Firefox Browser Addon

Milat'tan önce 10 yılında Gılgamış uzaydaki engelleri aşar ve araf ile yıldızlar kıtası arasındaki gidiş geliş yolunun kapısını açar. Sonrasında yıldızlar kıtasına ordusuyla saldırır.

Şeytani ordunun kuşatması çok güçlüdür. Şeytani ordunun işgal haberi yeni yayılmaya başladığında çoktan Mezopotamya'yı ele geçirmişlerdir ve daha fazlasını elde etmek için hareket etmektedirler.

Şeytani ordu bir çok yerde yerel halkın direnciyle karşılaşmıştır. Fakat şeytani ordu çok güçlü olduğu için bu direnişler onları sadece birazcık yavaşlatmıştır.

Yıldızlar kıtası halklarını korumak amacıyla kıtanın koruyucularından birisi olan Maylon, şeytan avcıları birliğini kurar.

Oyunda yöneteceğimiz karakter şeytan avcıları birliğinin kurucusu Maylon'un üvey oğludur. Bir çok olağan üstü savaş yeteneğine sahiptir. Yetişkin birisi olduktan sonra üvey babasının rehberliğinde bir çok maceraya atılmıştır. İşte oyunun hikayesi de bu maceralardan birisinde başlamaktadır...

Important Posts
Daily Gifts, Bonus, Rewards, Promo, News, Updates.

Visit daily to claim your gifts, rewards, bonus, promo codes, etc for Devil Hunter.

This page updates every 24 hours with new information and news.

Daily Friends Who Sends Gifts For Devil Hunter

Game friends who plays daily and send gifts daily are like Gems.

Earn these gems by making lots of Devil Hunter game friends

DISCUSSIONS POSTED ON ↑ REPLIES VIEWS
Jul 30, 2019 12:52 am 0 42
Nov 10, 2017 10:36 pm 0 66
Showing threads 1 to 2 of 2

Important note: If you really love playing games. Please support game developers and buy atleast one small game package.

This Website is not affiliated with Devil Hunter. trademarks are the property of their respective owners. Game content and materials copyright Devil Hunter. all right reserved.