Loading Translate Menu ..
  Google Chrome Extension Firefox Browser Addon

Hikaye şöyle başlar, Efsaneler ve Kahramanlar devrinden önce, canavarlar ve felaketler tüm dünyaya yayılmıştı. İnsanlar bu vahşi canavarlara karşı mücadeleye başlamışlardı. En güçlü ölümlüler tanrıların gücünü kullanarak dünyaya hakim oldular. Bu güçlü ölümlüler, deniz altında gezen yılanı kılıçtan geçirmek için Batı'ya, yıldızları yutan Ejderhayı yok etmek için Doğu'ya doğru yola çıktılar. Tüm kötülükler defedilmişti.

Bu barış sürecinde, insanın gücü zayıfladı, kudretli efsaneler duyulmaz oldu ve artık ölümlüler onları korumaları için tanrılara dua etmek zorunda kaldılar.

Fakat hiçbir tanrı kusursuz değildir. Cennette Titanlara karşı Olimpiyalıları zayıf düşüren bir çatışma başladı. Hapse mahkum olan Titanlar dünyadaki bütün kötülükleri Pandora' nın Kutusundan salma şansı yakaladılar.

O uğursuz günden beri, Pandora Kutusundaki lanet, dünyaya yavaş yavaş en güçlü Olimpiyalıları bile korkutan bir terör havası yaymaya başladı.

Important Posts
Daily Friends Who Sends Gifts For Mitoloji Online

Game friends who plays daily and send gifts daily are like Gems.

Earn these gems by making lots of Mitoloji Online game friends

Important note: If you really love playing games. Please support game developers and buy atleast one small game package.

This Website is not affiliated with Mitoloji Online. trademarks are the property of their respective owners. Game content and materials copyright Mitoloji Online. all right reserved.